Plechová garáž Premium 6x6 je vyrobena z trapézového plechu v grafitové barvě BTX 7016. Základem konstrukce garáže jsou pevné ocelové rámy z uzavřených profilů a úhelníků. Celá konstrukce je chráněna antikorozním nátěrem. Jednoplášťová střecha je pokryta trapézovým plechem v barvě 7016. Zajišťuje dobrý odvod vody v případě přívalových dešťů. Dvě křídlové brány o rozměrech 275x195 cm poskytují ideální parkovací místa pro automobily. Pro každou z bran lze nainstalovat automatické otevírání garáže. . Plechovou garáž Premium lze využít také k uložení nejrůznějšího zahradního nářadí. Vejde se do ní sekačka na trávu, malý zahradní traktor nebo zahradní technika. Prostorná místnost nabízí také dostatek místa pro pracovní stůl. Garáž má oplechování a okapy. Kromě toho můžeme namontovat filtr proti kondenzaci.
Výhody plechové garáže jsou:
- Estetický vzhled
- Lehká konstrukce
- snadná montáž a demontáž
- Praktické řešení
Dvougaráž Premium 6×6m
82600 Kč
Další informace
| Šířka | 6,0 m |
|---|---|
| Délka | 6,0 m |
| Typ střechy | pultová střecha spád do zadu, trapézový plech |
| Výška ze předu | 2,18 m |
| Výška vzadu | 1,90 m |
| Světlá výška vrat | 1,93 m |
| Typ brány | křídlová brána |
| Plechové lemování | ano |
| Žlaby | ano |
BEZPLATNÉ DORUČENÍ A INSTALACE PO CELÉ ZEMI
Cena zahrnuje dopravu a instalaci na vámi připravený podklad.
Kotvení není součástí ceny, protože za podklad zhotovený zákazníkem neručíme.



























