Kotec pro psy s úložným prostorem 5×2 , 4×2 +1
28100 Kč
Další informace
| Šířka | 5,0 m |
|---|---|
| Délka | 2,0 m |
| Typ střechy | pultová střecha spád do zadu, trapézový plech |
| Výška ze předu | 1,73 m |
| Výška vzadu | 1,63 m |
| Barva stěn | imitace dřeva zlatý dub |
| Barva střechy | RAL8017 |
| Barva konstrukce | Grafit |
| Plechové lemování | ano |
| Rozmiar : | schowek 1m / ściana / kojec 4m |
DODÁVKA A MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA.
V ceně je zahrnuta doprava a montáž na vámi připravený terén.
Kotvení není součástí ceny, protože neručíme za podklad provedený zákazníkem.



























