Plechový garáž Premium 7,5×6 je funkční nabídka pro každého, kdo hledá spolehlivé a estetické místo pro uložení automobilu. Konstrukce garáže je založena na pevném ocelovém rámu vyrobeném z uzavřených profilů a úhelníků. Celá konstrukce je chráněna antikorozní barvou. Jednostranná střecha je pokryta trapézovým plechem v grafitové barvě. Celková délka konstrukce je 7,5 m, z čehož 6 m tvoří garáž a 1,5 m přístřešek. Výška garáže je 2,18 m v přední části a 1,90 m v zadní části. Garáž je vybavena výklopnými vraty o rozměrech 275 x 193 cm. K vratům lze dodatečně namontovat automatické ovládání s dálkovým ovladačem, které usnadní jejich používání. V přední části garáže jsou umístěny vstupní dveře o rozměrech 100 x 200 cm.
Navíc jsou zde namontována dvě PVC okna o rozměrech 40 x 150 cm, která prosvětlují místnost. Stěny jsou v barvě dřeva zlatý dub, zatímco střecha a dveře jsou v barvě grafitová matná BTX7016. Plechový garáž Premium lze také použít k uložení různých druhů zahradního nářadí. Vejde se do něj sekačka, malý zahradní traktor, nářadí na obdělávání zahrady. V prostorné místnosti je také dostatek místa pro umístění pracovního stolu. Oplechování je zahrnuto v ceně.
Plechový garáž Premium 7,5×6 imitující dřevo, výklopná vrata
85560 Kč
Další informace
| Šířka | 7,5 m (garáž 6,0 m + přístřešek 1,5 m) |
|---|---|
| Délka | 6,0 m |
| Typ střechy | Sklon střechy v zadní části |
| Výška ze předu | 2,18 m |
| Výška vzadu | 1,90 m |
| Typ brány | vyklopna vrata 275×193 |
| Další dveře | 100x200cm |
| Další okno | Okno PCV, pevné, 40x150cm szt. 2 |
| Barva stěn | imitace dřeva zlatý dub |
| Barva střechy | BTX7016 grafitový mat |
| Barva dveří | BTX7016 grafitový mat |
| Plechové lemování | ano |
BEZPLATNÉ DORUČENÍ A INSTALACE PO CELÉ ZEMI
Cena zahrnuje dopravu a instalaci na vámi připravený podklad.
Kotvení není součástí ceny, protože za podklad zhotovený zákazníkem neručíme.

























