Zahradní altán z pozinkovaného trapézového plechu, barva RAL9010, rozměry 3x3 m. Střecha jednoplášťové konstrukce do zadní části domku je pokryta trapézovým plechem v grafitové barvě, což představuje velké pohodlí v případě větších dešťů nebo sněhových srážek. Je ideální pro uložení zahradního nářadí, jako je sekačka na trávu, trakař, zahradní nábytek nebo gril či bazén. Lze jej použít také jako skladiště pneumatik automobilů nebo jízdních kol. Ocelová konstrukce chráněná proti korozi zajišťuje stabilitu a bezproblémové používání. Vysoce kvalitní antikorozní nátěr zajistí ochranu proti rezavění kovových profilů po mnoho let. Zahradní domek ochrání všechny předměty v něm uložené před nepříznivými povětrnostními podmínkami v létě i v zimě. Uzamykatelné jednokřídlé vstupní dveře na pravé straně čela ochrání před nevítanými návštěvníky. Uvnitř si můžeme uspořádat police podle svého vkusu a rozměrů. Zbývající prostor lze využít s pracovním stolem pro kutily. Výhody zahradního domku jsou především:
- pevná konstrukce chráněná proti korozi
- snadná montáž
- bezúdržbovost
- dvoukřídlé uzamykatelné dveře
- střecha zabraňuje hromadění sněhu a vody
- estetický vzhled z trapézového plechu připomínajícího dřevo
Zahradní přístřešek na nářadí 3×3 m s jednoplášťovou střechou
23200 Kč
Další informace
| Šířka | 3,0 m |
|---|---|
| Délka | 3,0 m |
| Typ střechy | pultová střecha spád do zadu, trapézový plech |
| Výška ze předu | 2,13 m |
| Výška vzadu | 1,90 m |
| Typ brány | jednokřídlé dveře 100x200cm |
| Barva stěn | RAL9010 |
| Barva střechy | RAL7016 |
| Barva dveří | RAL7016 |
| Plechové lemování | ano |
BEZPLATNÉ DORUČENÍ A INSTALACE PO CELÉ ZEMI
Cena zahrnuje dopravu a instalaci na vámi připravený podklad.
Kotvení není součástí ceny, protože za podklad zhotovený zákazníkem neručíme.

























