Zateplený garáž z sendvičových panelů 5x4 byl vyroben z sendvičových panelů v barvě dřeva, které mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. To znamená, že nemají tepelné mosty. Pro konstrukci garáže byly použity uzavřené profily 40×40 pokryté antikorozní barvou. Stěny garáže jsou vyrobeny z polyuretanového sendvičového panelu o tloušťce 2 cm, vyplněného polyuretanovou pěnou o tloušťce 2 cm s tepelnou vodivostí λ ≤ 0,022 . Celý sendvičový panel je přišroubován ke konstrukci a šrouby zůstávají skryté. Vnější strana desky je pokryta hliníkovým plechem v barvě dřeva a vnitřní strana je bílá. Garáž je vybavena dvěma PVC okny o rozměrech 80x60 cm a dvoukřídlými dveřmi.
Střecha garáže je vyrobena z polyuretanové sendvičové desky o tloušťce 4 cm v grafitové barvě s tepelnou vodivostí λ ≤ 0,022. V garáži jsou namontovány dveře o rozměrech 100 x 200 cm v grafitové barvě. Jsou vybaveny zámkem na klíč, který chrání objekt před nežádoucími návštěvníky. Namontované okapy odvádějí vodu z povrchu střechy při silných deštích. Garáž má klempířské prvky, které zajišťují estetický vzhled.
Výhody garáže zateplené sendvičovými panely:
- lehká konstrukce
- snadná montáž
- estetický a moderní vzhled
- multifunkčnost
Zateplený garáž z sendvičové desky 5×4 imitující dřevo
105338 Kč
Další informace
| Šířka | 5,0 m |
|---|---|
| Délka | 4,0 m |
| Typ střechy | Zadní trapézový plech |
| Výška ze předu | 2,30 m |
| Výška vzadu | 2,00 m |
| Další okno | PCV 80×60 szt2 |
| Barva stěn | imitace dřeva |
| Barva střechy | BTX7016 grafitový mat |
| Barva dveří | BTX7016 grafitový mat |
| Žlaby | ano |
BEZPLATNÉ DORUČENÍ A INSTALACE PO CELÉ ZEMI
Cena zahrnuje dopravu a instalaci na vámi připravený podklad.
Kotvení není součástí ceny, protože za podklad zhotovený zákazníkem neručíme.



























